BAŞKANIN MESAJI

Değerli Ziyaretçimiz,

Kuruçayırlı Ailesi olarak 1925 yılında başladığımız ticaret serüvenimizi web sitemiz üzerinden inceleyebilir , Kuruçayırlı Grubu’na ait sektör , şirket ve alt markalar hakkında yine web sitemiz üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Sizlere sağlamış olduğumuz interktif web sitemizin yanı sıra 87 yıllık Kuruçayırlı markasının değer taşlarını bu yazımda paylaşmak istiyorum.

Dünya savaşlarla kaplıyken , Cumhuriyet’in kuruluşu ile başlayan ülkemizdeki yeni yapılanma döneminde şirketimizin kurucusu ve onursal başkanı Mehmet Kuruçayırlı , 1927 yılında ilk olarak inşaat malzemeleri satışı ile ticaret hayatına adım atmış ve bugün Türkiye’nin geniş coğrafyasında sayısı 100’ü aşkın noktada Kuruçayırlı logosunun dalgalanmasında bizlere öncülük etmiştir.

Türkiye’nin değil dünyanın da sayılı dört kuşaktır ticaret ile uğraşan ve 87 yıllık bir deneyimi nesilden nesile sürdüren Kuruçayırlı Grubu , istikrarlı yapısı ile köklü ve güvenilir bir kuruluş olmanın verdiği sevinç sayesinde daha da güçlenme arzusundadır.

Türkiye’nin ilk spor mağazası olan Kam Spor , kuruluşundan bugüne sektördeki önemli deneyimi ve tecrübesi ile Kuruçayırlı Ailesi’ne dünyanın en önemli perakende marklarının da kapılarını açmakta önemli rol oynamakta ,halen de büyümekte olan tüm kuruluşlarımıza yardımcı olmaktadır.

Bu uzun yolculukta kendisini Kuruçayırlı Grubu’nun ayrılmaz birer parçası haline getiren tüm çalışma arkadaşlarım ile kazandığımız ödüllerin en sonuncusu olan , TC. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından verilen “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü “ tarafıma verilmiştir.

Başkent Ankara’da başta olmak üzere istihdam sağladığı her ilde Türk Halkı’nın yakından takip ettiği Kuruçayırlı Grubu , bugün oluşturduğu yeni yatırımlar ile sadece bizlerin değil tüm Türkiye’nin sevilen şirketleri arasında yer almayı başarmıştır.

Değişim kültürünü her zaman dinamik tutan , yenilikçi ve farklılık yaratan Kuruçayırlı Ailesi olarak yaptığımız her iş kolunda en iyisini yapmaktan taviz verilmemektedir.

Ziyaretinizin keyifli geçmesi dileğiyle…

Saygılarımla

Metin KURUÇAYIRLI