PAYDAŞLARA YÖNELİK YAKLAŞIM

Kuruçayırlı Grubu , tüm çalışanlarıyla paydaşlarına sunduğu kurumsal yönetim ilkelerinden hiçbir zaman taviz vermemektedir. Şeffaf bir çalışma ortamıyla , profesyonellik ve samimiyeti aynı çizgide sürdürmek Kuruçayırlı Grubu’nun temel prensibidir.

Çalıştığı bini aşkın tedarikçisi ile birlikte küçük ya da büyük ölçek fark etmeksizin standart ve hesap verilebilir bir hizmet sunan Kuruçayırlı Grubu , saygınlık ve dürüstlüğün yer aldığı bir iş politikasını nesillerdir sürdürmektedir. Değerlerini tüm iş kollarında aynı standart ile uygulayarak ilk günkü heyecan ve arzuyu geleneksel tutan Kuruçayırlı Grubu , gelişiminin perde arkasındaki tüm oyuncuları profesyonel bir yönetime uyum sağlamaları konusunda eğitmektedir. Kuruçayırlı Grubu şeffaflık ilkesi ile tüm çalışan ve paydaşları ile şirket analiz ve raporlarını düzenli olarak ilgili web siteleri üzerinden paylaşmaktadır.

Yönetim Kurulu’nun yatırım ve faaliyet raporlarını da aynı şeffaflık ile tüm paydaşlarına açıklayan Kuruçayırlı Grubu , bağımsız denetleme şirketleri tarafından her altı ayda bir olmak üzere yılda iki kez inceletme gerçekleştirmektedir.

Kuruçayırlı Grubu’na bağlı bulunan tüm şirketlerin ayrı yönetim kurulları , genel müdür ve birim yöneticileri bulunmakla birlikte her bir faaliyet konusunun da Grup Başkanlığı görevleri bulunmaktadır.