Sektördeki Diğer Marka ve Kuruluşlar

KANAL ANKARA

Kuruçayırlı Medya Grubu’nun istikrarlı yapısına paralel nitelikte yerel televizyon yayıncılığı yapan Kanal Ankara, Basın yayın ilkeleri çerçevesinde, ileri teknoloji donanım ve alt yapı ile , her biri kendi dalında uzman yayıncı kadrosuyla doğru , tarafsız ve kaliteli yayıncılık prensibi ile her geçen gün izleyici kitlesini daha da genişletmektedir.

Haber, Spor, Ekonomi, Siyaset, Kültür ve Sanat programları ile izleyicilerin beğenisini kazanan Kanal Ankara, gösterimde beğeni kazanan yerli ve yabancı filmler ile de yayın kalitesini her daim yeni tutmaktadır.

1 adet 100 kişi kapasiteli stüdyosunda seyirci ile birlikte canlı ve bant yayını yapan Kanal Ankara, Haber, Spor, Ekonomi, Siyaset, Kültür ve Sanat programlarını da yine kendi stüdyolarından yayınlamaktadır.

Ankara merkezli Kanal Ankara, yerel yayıncılık hayatını WHF 8 bandından ve Kablo Tv 64.Kanal’dan tüm Ankara ili ve ilçeleri ile paylaşmakta ayrıca internet üzerinden de tüm dünya ile ekran başında buluşmaktadır. Küçük ve büyük her türlü yaş kuşağının keyifle izleyebileceği programlarla yayın hayatını sürdüren Kanal Ankara, Ankara ve Ankaralı insanların Ankara’daki sesi, gözü ve kulağıdır.