Sektördeki Diğer Marka ve Kuruluşlar

KURUÇAYIRLI TOWER

Kuruçayırlı Ailesi bünyesindeki Melih Gökçek Bulvarı üzerinde bulunan 18.000 m2 arazi üzerine inşa edilen Kuruçayırlı Tower , Başkentin en geniş caddesinde , prestijli mimarisi ve kaliteli yapısı ile iş kulesi anlayışını bir kez daha değiştiriyor. Dünyanın önde gelen markaları ile projelendirilmiş Kuruçayırlı Tower , akıllı bina sistemi sayesinde ısıtma-soğutma , yangın ve acil durumlarda tamamen kendi kendine aktif rol alarak , içerisinde bulunan canlıları maksimum derecede koruma altına alıyor.  

Ana girişi Melih Gökçek Bulvarı üzerinden konumlandırılmış Kuruçayırlı Tower’in 4 tarafı da cadde ile çevrili… Çok katlı kapalı otopark ve ön VIP otopark sayesinde sorunsuz bir şekilde tamamen iş kulesi amaçlı inşa edilen bu yapıda ayrıca Showroom ve Stüdyo gibi özel mimari gerektiren bir şekle sahip 4000 m2 ‘lik ekstra kiralanabilir alan bulunmaktadır.

İş kulesi bölümünün doğu ve batısına doğru açılan tasarımı , cam binanın yansıttığı renkler ile adeta suda yüzen bir yelkenliyi andırmaktadır. Toplam 14 katlı mimaride , her katta toplam 4 adet olmak üzere 36 adet farklı seçeneklerde ofisler yer almaktadır. İş merkezinin alt kısmındaki alanlarda iş kulesinde çalışan insanların ve misafirlerinin ihtiyacını karşılayacak restoran ve kafeler , butik mağazalar , hipermarket ve kuaför,oto yıkama gibi hizmet noktaları bulunmaktadır.